Хто такий СПРАВЖНІЙ християнин?

4890

Біблійний урок “Хто такий СПРАВЖНІЙ християнин?”

Мета: показати молоді, що говорить Біблія про те, хто такий справжній християнин.

Виклад теми

Мені розповідали про одного пастора. У його церкві я вам побувати не пораджу. А знаєте чому? Він – пастор церкви у в’язниці. Одного разу цей пастор розповів цікаву історію. У них в тюрмі проходили збори, на якому були присутні ув’язнені, міліціонери і віруючі, які приїхали проводити збори. Пастор запитав: «Хто тут християнин – підніміть руку». Майже всі присутні підняли свою руку. Тоді він сказав: «Поясніть мені, будь ласка, як це так: одні християни вбили людей і за це потрапили до в’язниці, інші християни їх охороняють, щоб вони не втекли, а треті християни приїхали і розповідають всім про Бога. Так хто ж тут християнин? »Можна задати на вулиці людям питання:« Хто такий християнин? »Я впевнений, що майже у кожної людини буде своя думка. Само собою зрозуміло, що думки всіх відрізняються.
Наша сьогоднішня тема – хто такий справжній християнин. Спочатку ми поговоримо про те, ким християнин не є, а потім про те, як ми можемо визначити справжнього християнина. (Можна дошку або аркуш ватману поділити на дві колонки і записувати в одну колонку того, хто не є християнином, а в іншу, хто є християнином).
Хтось каже: «Християнин – це той, хто народився у християнській країні». Давайте трошки подумаємо. Якщо людина народиться в гаражі, чи стане він від цього мотоциклом, або, скажімо так, чи стане він свинею, якщо народиться в хліві? Зрозуміло, ні. Точно також народження в християнській країні не робить людину християнином.
Хтось каже: «Християнин – це той, хто був хрещений». З цього приводу у мене є цікава історія. Одного разу до батюшки прийшов чоловік і сказав, що він хоче хреститися. Батюшка, поговоривши з ним, призначив йому день хрещення. Після того, як ця людина була хрещена, батюшка вирішив його відвідати. А справа була під час посту. Як тільки батюшка увійшов в будинок, він відчув запах смаженої свинини. Він звернувся до людини: «Так як же так, ти тільки недавно хрестився, а тут під час посту свинину смажиш?» «Але батюшка, це ж не свинина, це – риба». «Як так риба ?!» «Риба» відповів той. Батюшка підійшов до сковорідки і, піднявши кришку, з гнівом сказав: «Ну ось, я ж казав, що це свинина!» Але чоловік спокійно відповів: «Коли ви мене хрестили, то сказали, що я тепер вже не Петро, ??а Остап. Так ось, коли-то це була свинина, але перед тим, як її смажити, я її охрестив, і тепер це – риба ». Точно також і хрещення не робить з людини християнина.
Хтось каже: «Християнин – це той, хто ходить до церкви». Під час Радянського союзу були люди, які регулярно ходили до церкви і навіть проповідували там. Але ці люди були співробітниками КДБ, і їх завданням було стежити за церквою. Відвідування церкви не зробило їх християнами.
Хтось каже: «Християнин – це той, хто молиться і читає Біблію». Давайте прочитаємо, що сказав Ісус деяким людям. Прочитайте Матвія 7: 21-23. Ми бачимо, що не тільки читання Біблії і молитви, але навіть здатність здійснювати чудеса і знамення не роблять людину християнином.
Хтось каже: «Християнин – це людина, яка має високі моральні стандарти». Я чув про одну людину, яка живе в Києві. Ця людина має високе положення. Він спілкується з людьми, які стоять на рівні президента. Ця людина може просто підійти до будь-якого бомжу на вулиці, запросити його в свій будинок, нагодувати, переодягнути і дати грошей на життя. Але чи робить це його християнином? Ні, він – атеїст.
Так хто ж тоді справжній християнин?
По-перше, християнин це той, хто має особливі відносини з Богом. Прочитайте Івана 1: 12-13. Бог є нашим Творцем. Кожна людина має відносини з Богом, як зі своїм Творцем. Але християнин це той, для кого Бог – Батько. Це вказує на досить близькі відносини. Християнин в будь-яку мить може підняти очі до неба і сказати: «Батько! дякую Тобі за Твою любов до мене. Я люблю тебе”. Християнин це людина, яка була народжена від Бога. Він має духовне життя.
По-друге, християнин це людина, яка завжди спілкується з Богом. Ісус Христос розповів таку ілюстрацію: «Мій Батько – виноградар; Я – виноградна лоза; Мої учні – гілочки цієї лози. Ви завжди повинні перебувати в Мені. Ті гілки, які відірвані від лози, засихають і їх спалюють, так як вони не приносять користі ». Це показує, що християнин завжди має бажання спілкуватися з Богом, так як в цьому спілкуванні він отримує силу, воно дає йому життя. Один чоловік розповідав про себе: «Коли я ще не був християнином, моя мама хотіла, щоб я ходив до церкви. Але я не хотів ходити в цю нудну церкву. І у мене був прекрасний спосіб, як позбутися від церкви. Наш будинок знаходився біля передостанньої зупинки автобуса, який їхав до церкви. Коли мама говорила: «Сьогодні ти повинен поїхати до церкви», я говорив: «О, так, звичайно, я хочу поїхати до церкви. Я буду читати за столом біля вікна, а коли побачу, що автобус поїхав на кінцеву, то тут же вийду на зупинку, щоб встигнути ». Але я так сильно зачитувався, що ніяк не міг угледіти, коли автобус їхав на кінцеву. Чомусь я помічав його тільки тоді, коли він вже повертався і, природно, не встигав до церкви. Але коли я став християнином, то я йшов до церкви, яка, до речі, перестала бути для мене нудною, пішки. При цьому навіть дощ або хвороба не могли мене зупинити ».
По-третє, християнин це людина, яка вчиться у Ісуса Христа. Колись послідовники Христа називалися християнами. Такої назви спочатку просто не існувало. Послідовники Христа називалися учнями. Християнин, це людина, поведінка якого відрізняється від поведінки більшості людей. При цьому я не хочу сказати, що він досконалий. Але така людина усвідомлює свої недоліки і з Божою поміччю змінює їх. Христос вчить жити таку людину (любити всіх людей, прощати, робити всім добро, у всіх ситуаціях радіти).

Але в чому найголовніша відмінність християнина від всіх інших людей? У християнина є майбутнє. Христос перед своїми стражданнями молився, щоб всі християни провели вічність з Ним в Раю. Ніхто не сумнівається, що ця Його молитва була почута Небесним Отцем. Є дві вічності – пекло і рай. Всіх справжніх християн чекає рай, а всіх інших людей чекає пекло. Це не говорить про те, що Бог жорстокий. Бог пропонує вибір кожної людини. Він пропонує життя і смерть. Людина має право сама вирішувати, чого вона більше хоче. Кожен з нас буде проводити вічність або в раю, або в пеклі. Якщо ви хочете провести вічність в раю, то одного разу вам необхідно стати християнином. Є тільки один шлях до раю – покаяння і віра в Ісуса Христа. Чи хочете ви зробити вибір стати християнином сьогодні? Це рішення, яке приймається наодинці з Богом, тому я пропоную розійтися по різних кутах залу, щоб кожен міг залишитися сам. У вас буде дві хвилини, щоб помолитися. Якщо ви вирішите стати християнином, то ми будемо молитися разом з вами і сьогодні ви станете дитям Самого Бога. Ви самі вибираєте життя або смерть, благословення чи прокляття, рай чи пекло. Бог бажає дати вам життя і рай. Оберіть життя!

Помоліться за всіх.

Скажіть, що той, хто хоче стати християнином, покаятися, нехай підійде під час чаювання до когось з команди і скаже про це – з ним помоляться.

Print Friendly, PDF & Email

Біблійний урок | Христианство
Поділіться з друзями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...