Куріння під час вагітності може призвести до безпліддя у дитини

532

Статистика “Куріння під час вагітності може призвести до безпліддя у дитини”

Вчені провели аналіз якості сперматозоїдів у чоловіків, матері яких курили під час виношування їх в утробі, і прийшли до висновку, що куріння матері під час вагітності істотно збільшує ризик безпліддя у її сина, повідомляє The Daily Mail.
Дослідники уточнюють, що куріння під час виношування хлопчика зменшує кількість сперматозоїдів у плода. Аналогічні проблеми виникають, якщо чоловіки самі курять або вживають наркотики.
Вчені пояснюють це тим, що у курців плід росте повільно. А повільне зростання дитини вже не раз пов’язували зі зниженням вироблення сперми. Останнє дослідження за участю 2900 вагітних жінок дозволило перевірити стан дітей до і після народження.
Аналіз також проводився, коли хлопчикам виповнювалося 20-22 роки. Лікарі вимірювали обсяг яєчок, досліджували якість сперми і вироблення гормонів. В результаті у кожного шостого чоловіка параметри якості сперми були нижче норми. А більше чверті чоловіків мали сперматозоїди аномальної форми.
Коли отримані дані порівняли з інформацією про зростання дитини в утробі, виявилося, недостатній ріст плода був пов’язаний з високим ризиком вироблення насінної рідини з малою кількістю сперматозоїдів. Також в списку факторів ризику значилося ожиріння в підлітковому віці.

джерело: http://korrespondent.net/

Print Friendly, PDF & Email

Доповнення | Куріння
Поділіться з друзями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...