Заєць і мисливець

5957

Гра “Заєць і мисливець”

У грі «Заєць і мисливець» виховується співчуття до оточуючих, взаємодопомога, відповідальність за друзів, а також підлітки зможуть відчути себе частиною команди і отримати фізичне навантаження.

Як підготуватися до гри?

Поле гри вимагає підготовки. Заздалегідь необхідно намалювати «заячі будиночки», вони можуть бути у вигляді звичайних кіл або квадратів. «Хаток» має бути на 2 менше, ніж учасників, тому що один з них – це мисливець, а другий – бездомне зайченя.

Які запобіжні заходи треба врахувати

У грі бере участь група дітей, їм потрібно активно пересуватися, тому місце гри має бути просторим і безпечним. Все повинно бути продумано, щоб рухлива гра «Заєць і мисливець» відбулася , мета цієї гри – дати фізичне навантаження дітям, навчити їх аналізувати ситуацію і вміти реагувати на зміну умов гри.

Правила дитячої гри «Бездомний заєць»

Спочатку відбувається вибір мисливця і бездомного зайця. Решта розходяться по «заячим будиночкам».         В ході гри мисливець намагатися наздогнати бездомного зайчика. «Вухатий» може ховатися в будь-будиночки, але при цьому господаря оселі він виганяє. Так триває до тих пір, поки мисливець не наздожене когось з «бездомних вухатих». В результаті відбувається зміна ролей, і дитячі ігри тривають.

Підсумок і нагородження в грі

На кожному етапі гри буде свій переможець. Щасливий мисливець переходить в роль бездомного зайця, і сам уже намагається сховатися від настирного мисливця. Якщо гра виявилася для дітей захоплюючою, то можна відзначити найшвидших і найспритніших учасників, яким вдалося дуже добре виконати свої ролі. Добре, коли подібні рухливі ігри проводяться на свіжому повітрі – це буде одна з нагород – захоплююча прогулянка на природі з друзями.

Print Friendly, PDF & Email

Ігри | Активні | На вулиці
Поділіться з друзями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...