Гра “Заєць і мисливець”
У грі «Заєць і мисливець» виховується співчуття до оточуючих, взаємодопомога, відповідальність за друзів, а також підлітки зможуть відчути себе частиною команди і отримати фізичне навантаження.
Як підготуватися до гри?
Поле гри вимагає підготовки. Заздалегідь необхідно намалювати «заячі будиночки», вони можуть бути у вигляді звичайних кіл або квадратів. «Хаток» має бути на 2 менше, ніж учасників, тому що один з них – це мисливець, а другий – бездомне зайченя.
Які запобіжні заходи треба врахувати
У грі бере участь група дітей, їм потрібно активно пересуватися, тому місце гри має бути просторим і безпечним. Все повинно бути продумано, щоб рухлива гра «Заєць і мисливець» відбулася , мета цієї гри – дати фізичне навантаження дітям, навчити їх аналізувати ситуацію і вміти реагувати на зміну умов гри.
Правила дитячої гри «Бездомний заєць»
Спочатку відбувається вибір мисливця і бездомного зайця. Решта розходяться по «заячим будиночкам». В ході гри мисливець намагатися наздогнати бездомного зайчика. «Вухатий» може ховатися в будь-будиночки, але при цьому господаря оселі він виганяє. Так триває до тих пір, поки мисливець не наздожене когось з «бездомних вухатих». В результаті відбувається зміна ролей, і дитячі ігри тривають.
Підсумок і нагородження в грі
На кожному етапі гри буде свій переможець. Щасливий мисливець переходить в роль бездомного зайця, і сам уже намагається сховатися від настирного мисливця. Якщо гра виявилася для дітей захоплюючою, то можна відзначити найшвидших і найспритніших учасників, яким вдалося дуже добре виконати свої ролі. Добре, коли подібні рухливі ігри проводяться на свіжому повітрі – це буде одна з нагород – захоплююча прогулянка на природі з друзями.
Ігри | Активні | На вулиці