Квиток з острова

1460

Гра “Квиток з острова”

Учасники: від 9 чоловік до 30 чоловік.

Час: 10-15 хвилин.

Матеріали: «квитки» на корабель – кольорові листочки, в 2-3 рази більше, ніж учасників в групі.

З групи вибираємо 2-4 учасників (за бажанням) вони будуть капітанами. Тренер з капітанами виходить з аудиторії і дає їм інструкції.

Інструкції капітанам: ви – капітани. Ви причалили до острова на своїх кораблях. У вас є все, що потрібно, ви не маєте потреби ні в допомозі, ні в грошах, ні в чому б то не було! Решта учасників будуть підходити до вас і проситися на корабель. Ви берете, не залежно від їх пропозицій, кожного третього. Результатом того, що ви берете до себе на корабель учасника буде ваш квиток, який ви віддаєте учаснику (лідер заздалегідь готує квиточки з паперу 2-х різних кольорів. Можна підійти творчо і, наприклад, підготувати вирізані якорі або ще щось …)

Після пояснення тренер з «капітанами» повертається до інших учасників.

Інструкції учасникам: всі ви розбилися під час здійснення круїзу навколо світу 2 місяці тому. Тепер ви живете тут – на безлюдному острові. У вас склався свій побут, однак, кожному з вас дуже хочеться повернутися додому. Всі спроби побудувати корабель, пліт і т.п. закінчуються невдачею. 2 дні тому ви виявили, що на острові прокидається вулкан … І тут – о диво! До вашої острову пристає 2 корабля. Ваше завдання переконати капітанів взяти на корабель саме вас ( «продати» себе капітанам, провести самопрезентацію). При цьому підходити до капітанів можна скільки завгодно раз, пропонувати абсолютно будь-які послуги, подарунки, давати будь-які обіцянки. Потрібно, щоб ви отримали не 1, а якомога більше «вхідних квитків» на корабель.

Під час гри тренер стежить за часом. Підганяє, якщо потрібно учасників (через 1 хвилину кораблі пливуть \ вулкан прокидається і т.п.)

Підсумок:

  • порівнюємо у кого більше квитків.
  • Запитуємо, чому, як ви думаєте, у вас більше \ менше \ немає жодного?
  • Що допомогло \ заважало вам їх отримати?
  • Які пропозиції зацікавили капітанів найбільше? і т.п.

Проводили цю гру на групу в 30 чоловік, 70% учасників, отримавши 2-3 відмови, переставали підходити до капітанів, хоча час гри ще не закінчилося. 4-5 наполегливих учасників підходили до капітанів більше 10 разів, і отримали квитки.

До такої ситуації добре підходить притча, що виграє той, хто падає 9 разів, а піднімається 10.

Ще одна притча з НЛП. Вчені з’ясували, чому успішні люди відрізняються від тих, хто не домагаються успіху. Не впливає ні освіта, ні зовнішність, ні інші фактори. Успішні люди роблять більше спроб – 15-17, а звичайні люди 2-3 спроби, роблять висновок що «нічого не вийде» і дійсно, отримують негативний результат.

Насправді інтерпретація гри і висновки можуть бути різними, в залежності від теми, до якої ви прив’язуєте гру.

Print Friendly, PDF & Email

Ігри | Командні | Наполегливість | Тематичні | Успіх
Поділіться з друзями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...