Газетна вечірка

1026

Гра “Газетна вечірка”

Газетний костюм : Кожній команді дається 5 хвилин на те, щоб зробити з газет костюм певного персонажа, наприклад, Петра I або Діда Мороза, і нарядити в нього одного учасника.

Пошуки кладу: Кожна команда отримує купу газет, в одну з яких вкладена яка-небудь рекламна листівка. Перемагає команда, яка знайде її першою

Газетне сміття : Тепер у кожної команди одна і та ж газета і одно завдання. Ведучий вигукує заголовок певної статті. Виграє команда, яка першою виявила названу статтю у своїй газеті.

Снігова баба За 10 хвилин гравцям потрібно скрутити в кульки декілька газетних листів, а потім скласти з кульок купу або гірку. Виграє команда, у якої вийде найбільша купа.

Компактні кульки: З виданої кількості газетних листів треба зробити кульки як можна менших розмірів, а з них гірку. Виграє команда з найменшою гіркою.

Сніжки :Проведіть між командами лінію. За три хвилини команди роблять з газет кульки і по сигналу закидають ними один одного. Командам потрібно закинути якомога більше кульок на сторону супротивника. По сигналу ведучого гра припиняється; виграє та команда, у якої залишилося менше кульок.

Прибери за собою: Роздайте командам мішки для сміття або поліетиленові пакети. Командам потрібно заповнити сміттям якомога більше мішків.

Print Friendly, PDF & Email

Ігри | Активні
Поділіться з друзями
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...